Paid-by-themewiki.top
EnglishFrenchGermanItalianJapanesePortugueseRussianSpanishTurkish

Temel Network/CCNA Eğitimi - Ücretsiz ve Türkçe

Network Alanında Kendini Geliştirmek ve Kariyer Yapmak İsteyenler CCNA Sertifikası ile Başlayabilirler. CCNA 200-301 Sınavı için oluşturduğum Notları Ücretsiz ve Türkçe Şekilde Bu Sitede Bulabilirsiniz. CCNA Notlarında İngilizce Terimleri Türkçeye Çevirmedim. Bunun Nedeni CCNA Sınavının İngilizce olmasıdır.

Notlarımı oluştururken Kullandığım Ana Bir Kaynak var. Jeremy Adında Biri ve Bana göre Hayatımda Gördüğüm En İyi Öğretmen. Anlatış Biçimi Çok Hoşuma Gitti ve Gerçekten ondan Çok Fazla Bilgi Öğrendim. Bu Arada Tüm Dersler Ücretsiz. Youtube ve Discord Linkini Aşağıya Bırakıyorum.

Jeremy Youtube

Jeremy Discord

CCNA Eğitiminde Her Konuya Çalıştıktan Sonra İlgili LAB'ı Yapmanızı ve ANKI Programı ile Konuyu Tekrar Etmenizi Öneririm. Jeremy'nin Public olarak Paylaştığı LAB / ANKI Dosyalarını İçeren Bağlantıyı Aşağıya Bırakıyorum.

LAB/ANKI

Eğitime Başlamadan Önce ANKI Programı Hakkında Bilgi Edinmek için Aşağıdaki Videoyu İzleyebilirsiniz. Video YouTube Üzerinde olduğu için Altyazıyı Aktif Edin ve Otomatik Çevir Özelliğinden Türkçe Seçin.

O Halde İlk CCNA Dersi ile Başlayalım.

Tüm Derslere Erişmek için Tıklayın.

Bu İçerikleri de Beğenebilirsiniz

Yorum Gönder